Všechny kategorie
EN

O Nás

 Domů> O Nás

Profesionální výroba látek, máte wang & sheng!

Nantong Wang a Sheng Textile Co., Ltd vyrábí hlavně příze barvené tkaniny, kusové barvené tkaniny, potištěné tkaniny a pleteniny. Máme kapacitu 30 milionů metrů ročně. Máme naši klížící a tkalcovskou linku vybavenou vzduchovým tryskovým stavem. Mezi hlavní odrůdy patří popelín, oxford, dobby, seersucker, flanel, denim, len bavlna, strečové tkaniny a mnoho udržitelných tkanin.

                               

Společnost se rozkládá na ploše 40,000 XNUMX čtverečních materů a nachází se v průmyslové zóně Xiting, Nantong, Jiangsu Čína. V blízkosti mezinárodního města - Šanghaje, doprava je vhodná pro náš export.

Náš trh zahrnuje Evropu, USA, Brazílii, Koreu, Kolumbii, Argentinu, Mexiko atd. Naše víra je „Být spolehlivým, hodnotným a udržitelným partnerem“, takže se vždy zaměřujeme na inovace v oblasti řízení a zlepšování kvality, abychom budovali dlouhodobé partnerství mezi naší společností a zákazníky.

                               

Upřímně si přejeme s vámi navázat dlouhodobou spolupráci.

                               

Vítejte na návštěvě u nás.

Memorabilia Wanga a Shenga

2010

Je postavena společnost Nantong Wang a Sheng Textile Co., Ltd.

2011

Vývoz činil 8 milionů dolarů.

2013

Vytvořil první pětiletý plán, upravil výrobní proces, standardizoval firemní proces, pro lepší plánování rozvoje firmy.

2014

Počet zaměstnanců přesahuje 120, roční objem exportu přesahuje 10 milionů metrů a výstupní hodnota je až 18 milionů USD.

2015

Podnik dosáhl certifikace kvality ISO 9001, environmentálního systému.

2016

Pro rozšíření výrobního rozsahu naše společnost přidala a vyměnila 100 nových tkalcovských zařízení.

2017

Založení kanceláří v Bangladéši, Itálii a Mexiku, rozložení globálního trhu.

2018

Prostřednictvím integrace rozvoje strategických zdrojů dosáhl Wang&sheng strategické spolupráce s řadou podniků, takže Wang&sheng vstoupil do tří největších exportních podniků v textilním průmyslu Nantong.

2019

Vytvořte evropskou centrálu zodpovědnou za prodej na celém evropském trhu.

2020

Aktivně se přizpůsobujeme tržnímu prostředí, naše společnost založila oddělení e-commerce.

Dne 27. března 2021 prezident Ma Yun a učitelé z Textile and Garment School of JCET navštívili Nantong Wang&Sheng Textile Co.,Ltd.

Příběh zakladatele

V roce 2010 se pan Wang (předseda představenstva) a pan Zhao (generální ředitel) setkali při velmi náhodné příležitosti. Měli stejné názory na textilní průmysl. Praštili do toho a začali si vybírat místo a zakládat továrnu. Po více než 10 letech vývoje, z původních 20 lidí na současných 200 lidí, se tým stále rozšiřuje a výrobní kapacita se neustále zlepšuje. Současná Nantong Wang a Sheng Textile Co., Ltd. má profesionální výrobní tým 140 lidí, kteří řeší problémy ve výrobním procesu včas. 10 členů outsourcingového merchandiser týmu aktivně spolupracuje na výrobních akcích společnosti. Tým kontroly kvality 20 lidí může zajistit kvalitu našeho volně loženého zboží. Obchodní tým 25 lidí, aktivně spolupracuje se zákazníky. Vývojový tým 5 lidí, stále vytváří novou hodnotu pro zákazníky. Jsme spolehlivým, hodnotným a udržitelným partnerem.

Naši zákazníci

Certifikace